© 2017-2020. НУХТ. каф ТЖХТ. Всі права захищено

1/7
Приєднуйтесь

ДО НАШИХ СТУДЕНТІВ!

Відправте запитання:

Хімія в побуті і тестування на тваринах: інтерв’ю з розробницею косметики Юлією Гагаріною

March 31, 2020

Журналісти Громадського радіо поговорили з хімікинею-технологинею Юлією Гагаріною випускницею нашої кафедри ТЖХТ про те, як працює виробництво косметичних засобів, про важливість постійної самоосвіти та розвитку різних навичок для людей, що мають природничо-технічну спеціальність та про те, як створюються нові косметичні засоби.

карантин

March 24, 2020

Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України. навчання проводиться в дистанційній формі на сайті дистанційної освіти НУХТ. 

увага Ярмарок Вакансій "НУХТ ВЕСНА 2020"

March 10, 2020

Запрошуємо відвідати  Ярмарок Вакансій «НУХТ ВЕСНА -2020», що відбудеться 12.03.2020 р. в корпусі А на 3 та 4 поверхах з 11:00 до 16:00 години. Запрошено 44 компанії.

Відділ працевлаштування випускників

Національного університету харчових технологій

Телефони: (044) 287-94-80, (097) 275-13-11

E-mail: nuft.job@gmail.com

Сайт: nuft.edu.ua/job

Інформаційна довідка для проведення роз'яснювальної роботи щодо запобіганню поширенню коронавірусу

March 05, 2020

Основна теза: Захворів - сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров'ям та здоров'ям інших. • У разі погіршення стану - потрібно звернутись до свого сімейного лікаря « Керівнику потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з відпустки або з відрядження з країн, в яких були зареєстровані випадки захворювання

Наші студенти прийняли участь у Олімпіаді

March 02, 2020

Третього березня у Національному університеті харчових технологій відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 161. Хімічні технології та інженерія.
Досвідчене журі у складі доцентів кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок і косметичних засобів - Олени Подобій і Тетяни Бойчук, доцентів кафедри харчової хімії - Світлани Ковальової і Олександра Макаренко обрали команду, що представлятиме #НУХТ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімічної технології у місті Дніпро.
✅І місце - Арлачова Марина (5 курс)
✅ІІ місце -  Коробка Юлія (4 курс)
✅ІІІ місце -  Дюденко Дмитро (3 курс)
Вітаємо призерів і бажаємо нових перемог!👏👏👏

Відбувся випуск магістрів

February 26, 2020

Відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра денної та заочної форми навчання. За цим – напружена і творча праця науково-педагогічного колективу, всіх співробітників кафедри та університету і, звичайно ж, самих магістрів.   Вітаємо, бажаємо гарної дороги і чекаємо в альма-матер!

Захисти магістерських робіт

February 22, 2020

💯Гордість за кожного студента - випускника магістратури переповнює серця викладачів, батьків і друзів, адже в магістратурі навчаються кращі з кращих!👨‍🎓👩‍🎓👨‍💼👩‍💼📚🗞🖊🔬🧪🌡💊

Цього року свій науковий доробок на прилюдному захисті дипломних робіт презентували 26 студентів хіміків-технологів: 17 - денної форми навчання, 9 - заочної.

5 студентів отримають диплом з відзнакою! 🏆

Оцінювала роботи екзаменаційна комісія у складі:

Голова ЕК - Мезін О.Є., директор ТОВ "Стабіфуд" ,

Члени ЕК: Носенко Т.Т. - д.т.н., професор, завкафедри,

Мілюкін М.В. - д.х.н., професор кафедри,

Подобій О.В. - к.т.х., доцент кафедри.

Секретар - Таволжан А.А., асистент кафедри.

VIVAT Магістри!!!👏👏👏

Шукаємо "Інженера з стандартизації та якості" для роботи в лабораторії.

February 02, 2020

Шукаємо "Інженера з стандартизації та якості" для роботи в лабораторії нашої фабрики.

Обов'язки:

контроль готовності виробництва для випуску нової та оновленої продукції;
робота з нормативною документацією (актуалізація, архівація)
контроль за наявністю та відповідністю еталонних зразків
підсумкові звіти

Ми пропонуємо:
високу заробітну плату ;
офіційне оформлення;
зручний графік (з 8 до 17, пн-пт, сб.нд - вихідні)
корпоративний соціальний пакет (безкоштовна доставка до місця роботи, знижка на продукцію холдингу, мобільний зв'язок тощо)

Особисті якості: відповідальність уважність принциповість ініціативність

За детальною інформацією звертатись до HR-менеджера компанії "Ельфа" - тел 095-274-65-14 (Галина)
 

студенти 2 курсу проходять практику

February 01, 2020

ПрАТ "Київський маргариновий завод" приймає наших студентів для проходження практики та надає можливості щодо ознайомлення з технологіями та обладнанням на виробництві. 

Як четвертокурсники-хімтехнологи «Carlsberg» підкорюють…

January 21, 2020

Студенти 4 курсу, що навчаються за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія», Юлія Коробка та Максим Пашкевич проходять практику на Київському пивоварному заводі «Carlsberg Ukraine» (колишній «Славутич»).
Практика для студентів 4 курсу – надзвичайно важливий етап, оскільки дає змогу зрозуміти усі тонкощі спеціальності і дозволяє заглянути у реалії роботи на підприємстві, адже робота власними руками у навчальній лабораторії і на заводі має зовсім інший характер. Саме практика розставляє усе на свої місця і дає відповідь на питання: «Ким я хочу бути?». Під час практики стає зрозуміло, чи підходить тобі така сфера діяльності (харчовий, косметичний, фармацевтичний завод), чи потрібно все ж таки працювати у іншому руслі (наприклад, викладання в університеті).
Карлсберг дав нашим практикантам розуміння того, як саме працює завод, що усе пов'язане між собою і працює чітко і злагоджено. Побачивши завод на власні очі, почувши розповідь про його виникнення та процес пивоваріння, а також відчувши аромати солоду, хмелю, затору, сусла та готового пива, вони зрозуміли наскільки трудомістким є процес виготовлення пива, і скільки праці докладає до цього кожний працівник. Але набагато важливішим і відповідальнішим є процес контролю якості продукту на кожній стадії його виробництва і певний час після його вироблення, проведення десятків мікробіологічних, хімічних, інструментальних та органолептичних аналізів, щоб споживач міг повністю отримати насолоду від яскраво вираженого смаку та аромату свіжо виготовленого продукту.
Чималу увагу Карлсберг приділяє питанням охорони навколишнього середовища. Використана після варіння пива вода проходить цикл очищення і використовується повторно, наприклад, для миття склотари. Використані скляні пляшки гарно промиваються, очищуються від етикеток і йдуть на повторне наповнення. Використані ПЕТ-пляшки та жестяні банки збираються на утилізацію і ні в якому випадку не викидаються.
Велику роль грають стосунки у колективі, адже чим дружніші колеги, тим краща праця з ними. Саме таким і є колектив Карлсбергу! Не зважаючи на складність процесу і завантаженість роботою, усі співробітники виділяють свій дорогоцінний час, щоб показати або розповісти студентам щось цікаве про завод або процес пивоваріння, допомагають у процесі навчання і дають поради. Оскільки колектив представлений в більшій мірі молоддю, то практикантів дуже швидко туди прийняли і роблять усе, щоб вони почували себе комфортно. Як зізнаються студенти, завдяки цій практиці вони зрозуміли, чим хочуть займатися після отримання диплому і отримали чітке розуміння, наскільки відповідальною і клопіткою є робота хіміка-технолога на заводі харчової промисловості.

1 / 8

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now