© 2017-2020. НУХТ. каф ТЖХТ. Всі права захищено

1/7
Приєднуйтесь

ДО НАШИХ СТУДЕНТІВ!

Відправте запитання:

Шукаємо "Інженера з стандартизації та якості" для роботи в лабораторії.

February 02, 2020

Шукаємо "Інженера з стандартизації та якості" для роботи в лабораторії нашої фабрики.

Обов'язки:

контроль готовності виробництва для випуску нової та оновленої продукції;
робота з нормативною документацією (актуалізація, архівація)
контроль за наявністю та відповідністю еталонних зразків
підсумкові звіти

Ми пропонуємо:
високу заробітну плату ;
офіційне оформлення;
зручний графік (з 8 до 17, пн-пт, сб.нд - вихідні)
корпоративний соціальний пакет (безкоштовна доставка до місця роботи, знижка на продукцію холдингу, мобільний зв'язок тощо)

Особисті якості: відповідальність уважність принциповість ініціативність

За детальною інформацією звертатись до HR-менеджера компанії "Ельфа" - тел 095-274-65-14 (Галина)
 

студенти 2 курсу проходять практику

February 01, 2020

ПрАТ "Київський маргариновий завод" приймає наших студентів для проходження практики та надає можливості щодо ознайомлення з технологіями та обладнанням на виробництві. 

Як четвертокурсники-хімтехнологи «Carlsberg» підкорюють…

January 21, 2020

Студенти 4 курсу, що навчаються за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія», Юлія Коробка та Максим Пашкевич проходять практику на Київському пивоварному заводі «Carlsberg Ukraine» (колишній «Славутич»).
Практика для студентів 4 курсу – надзвичайно важливий етап, оскільки дає змогу зрозуміти усі тонкощі спеціальності і дозволяє заглянути у реалії роботи на підприємстві, адже робота власними руками у навчальній лабораторії і на заводі має зовсім інший характер. Саме практика розставляє усе на свої місця і дає відповідь на питання: «Ким я хочу бути?». Під час практики стає зрозуміло, чи підходить тобі така сфера діяльності (харчовий, косметичний, фармацевтичний завод), чи потрібно все ж таки працювати у іншому руслі (наприклад, викладання в університеті).
Карлсберг дав нашим практикантам розуміння того, як саме працює завод, що усе пов'язане між собою і працює чітко і злагоджено. Побачивши завод на власні очі, почувши розповідь про його виникнення та процес пивоваріння, а також відчувши аромати солоду, хмелю, затору, сусла та готового пива, вони зрозуміли наскільки трудомістким є процес виготовлення пива, і скільки праці докладає до цього кожний працівник. Але набагато важливішим і відповідальнішим є процес контролю якості продукту на кожній стадії його виробництва і певний час після його вироблення, проведення десятків мікробіологічних, хімічних, інструментальних та органолептичних аналізів, щоб споживач міг повністю отримати насолоду від яскраво вираженого смаку та аромату свіжо виготовленого продукту.
Чималу увагу Карлсберг приділяє питанням охорони навколишнього середовища. Використана після варіння пива вода проходить цикл очищення і використовується повторно, наприклад, для миття склотари. Використані скляні пляшки гарно промиваються, очищуються від етикеток і йдуть на повторне наповнення. Використані ПЕТ-пляшки та жестяні банки збираються на утилізацію і ні в якому випадку не викидаються.
Велику роль грають стосунки у колективі, адже чим дружніші колеги, тим краща праця з ними. Саме таким і є колектив Карлсбергу! Не зважаючи на складність процесу і завантаженість роботою, усі співробітники виділяють свій дорогоцінний час, щоб показати або розповісти студентам щось цікаве про завод або процес пивоваріння, допомагають у процесі навчання і дають поради. Оскільки колектив представлений в більшій мірі молоддю, то практикантів дуже швидко туди прийняли і роблять усе, щоб вони почували себе комфортно. Як зізнаються студенти, завдяки цій практиці вони зрозуміли, чим хочуть займатися після отримання диплому і отримали чітке розуміння, наскільки відповідальною і клопіткою є робота хіміка-технолога на заводі харчової промисловості.

Майстер-клас "Хімія навколо нас".

January 24, 2020

 Романова Олеся, Коробка Юлія провели майстер-клас та Подобій Олена дала відповіді на запитання старшокласників та їх батьків, ознайомила з особливостями навчання за освітньою  програмою "Хімічна технологія".

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ МАГІСТРАНТІВ

January 23, 2020

28 січня 2020 року о  14-00 в ауд. Ж-303 відбудуться ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ МАГІСТРАНТІВ денної та заочної форм навчання .

з Порядком денним :

1. Оформлення документів для захисту магістерських робіт (проектів).

2. Про надання магістерських робіт (проектів) для перевірки на академплагіат.

3. Формування списків студентів по датам захисту

4.Організаціія технічного забезпечення захистів магістерських проектів (робіт)

Наші студенти проходять практику на "Світочі" шоколадної майстерності

January 18, 2020

Коли мрії здійснюються і ти проходиш переддипломну практику в чарівному місті Львові, на підприємстві, де створюються шоколадні шедеври - Львівська кондитерська фабрика «Світоч»!  Переймала досвід у провідних кондитерів країни Марта Фецич -студентка  4го курсу, хімік технолог.

таємничий Санта-Фармак

December 28, 2019

Напередодні нового року наша красуня і розумниця, студентка 3 курсу -Анастасія Білим була помічницею Санти у ФАРМАК 🎅 Для фармаківців це були неймовірні сім днів, що створювали гарний настрій та дарували моменти щастя та тепла

Спортивні досягнення наших студентів

November 18, 2019

Нещодавно в університеті відбулися змагання з шашок серед дівчат. В нелегкій боротьбі наші студетнки Коробка Юлія (4 курс) та Коновалова Вікторія (1 курс) вибороли ІІ місце!!!

Вітаємо дівчат!!!

Наші студенти учасники традиційних ярмарнів вакансії в НУХТ

November 19, 2019

За традицією ярмарок вакансій "НУХТ Осінь" для наших студентів стає важливою Подією в їх житті, адже свої вакансії, умови роботи, перспективи кар’єрного зростання презентують провідні підприємства України! Цьогоріч на Ярмарку завітали: Прем’єр Експо, Житомирський м’ясокомбінат, Новофарм Біосинтез, МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА, ПриватБанк, Нестле Україна, Телерадіокомпанія «Студія 1+1», il Molino, PepsiCo, Coca-Cola HBC Ukraine Armenia Moldova, тютюнова компанія«В.А.Т.-Прилуки», Сільпо-Фуд, CRH Україна, МХП, Телесвіт «Воля», АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА, Золотий коровай, БІО ХЛІБ, Провінція Плюс, Інтергеоком, Sun One agency, Юнілівер Україна, ЛУЇ ДРЕЙФУС КОМПАНІ УКРАЇНА, Лантманнен Акса, ҐУДВЕЛЛІ УКРАЇНА, Ашан Україна Гіпермаркет, Вентиляційні системи, Еколан Інгредієнти, ДО ЕНД КО КИЇВ, Штайнер Україна, ТЕРРА ФУД, Золотоніський маслоробний комбінат, ЮНІВЕРСАЛ ФІШ КОМПАНІ, Маресто Україна, UniSkill, Фудком, ХедХантер..

Генеральними спонсорами виступили: ТОВ «Домінос Піца Юкрейн», ПрАТ «КИЇВХЛІБ», ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», Академія Aclima, ТОВ «Чанта Маунт», ТОВ «БІСКОТТІ».

✅Наші студенти, завітавши на Ярмарок, дізналися  якими навичками потрібно володіти, щоб отримати роботу в умовах жорстокої конкуренції на ринку праці.

Наші студенти найкращі!

November 10, 2019

Анастасія Білим, студентка хімтехнолог третього курсу, нещодавно брала участь у проекті #Ambasador АО #Фармак і увійшла у десятку найкращих!!! Вітаємо!

👍Дякуємо Оля Дивнич за теплий відгук: "Вчора було знайомтсво з дуже відкритими, завзятими та талановитими студентами. Дуже хочеться, щоб кожен з них став не лише амбасадором компанії, а й щирим другом Фармак!

1 / 7

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now