top of page
2255.jpg
IMG_20220701_094843.jpg
IMG_20220701_094922.jpg

Відбулося планове засідання кафедри ТЖХТ

Расскажите подробнее...

За допомогою пакетної платформи Zoom Video Communications відбулося засідання кафедри ТЖХТ на якому було обговорено поточні питання проходження практики, курсового проектування та інші. Викладачі отримали досвід проведення відеоконференцій за участю декількох учасників. Наступне засідання відбудеться згідно плану проведення засідань.  

Хімія в побуті і тестування на тваринах: інтерв’ю з розробницею косметики Юлією Гагаріною

Расскажите подробнее...

Журналісти Громадського радіо поговорили з хімікинею-технологинею Юлією Гагаріною випускницею нашої кафедри ТЖХТ про те, як працює виробництво косметичних засобів, про важливість постійної самоосвіти та розвитку різних навичок для людей, що мають природничо-технічну спеціальність та про те, як створюються нові косметичні засоби.

карантин

Расскажите подробнее...

Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України. навчання проводиться в дистанційній формі на сайті дистанційної освіти НУХТ. 

увага Ярмарок Вакансій "НУХТ ВЕСНА 2020"

Расскажите подробнее...

Запрошуємо відвідати  Ярмарок Вакансій «НУХТ ВЕСНА -2020», що відбудеться 12.03.2020 р. в корпусі А на 3 та 4 поверхах з 11:00 до 16:00 години. Запрошено 44 компанії.

Відділ працевлаштування випускників

Національного університету харчових технологій

Телефони: (044) 287-94-80, (097) 275-13-11

E-mail: nuft.job@gmail.com

Сайт: nuft.edu.ua/job

Інформаційна довідка для проведення роз'яснювальної роботи щодо запобіганню поширенню коронавірусу

Расскажите подробнее...

Основна теза: Захворів - сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров'ям та здоров'ям інших. • У разі погіршення стану - потрібно звернутись до свого сімейного лікаря « Керівнику потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з відпустки або з відрядження з країн, в яких були зареєстровані випадки захворювання

Наші студенти прийняли участь у Олімпіаді

Расскажите подробнее...

Третього березня у Національному університеті харчових технологій відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 161. Хімічні технології та інженерія.
Досвідчене журі у складі доцентів кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок і косметичних засобів - Олени Подобій і Тетяни Бойчук, доцентів кафедри харчової хімії - Світлани Ковальової і Олександра Макаренко обрали команду, що представлятиме #НУХТ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімічної технології у місті Дніпро.
✅І місце - Арлачова Марина (5 курс)
✅ІІ місце -  Коробка Юлія (4 курс)
✅ІІІ місце -  Дюденко Дмитро (3 курс)
Вітаємо призерів і бажаємо нових перемог!👏👏👏

Відбувся випуск магістрів

Расскажите подробнее...

Відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра денної та заочної форми навчання. За цим – напружена і творча праця науково-педагогічного колективу, всіх співробітників кафедри та університету і, звичайно ж, самих магістрів.   Вітаємо, бажаємо гарної дороги і чекаємо в альма-матер!

Захисти магістерських робіт

Расскажите подробнее...

💯Гордість за кожного студента - випускника магістратури переповнює серця викладачів, батьків і друзів, адже в магістратурі навчаються кращі з кращих!👨‍🎓👩‍🎓👨‍💼👩‍💼📚🗞🖊🔬🧪🌡💊

Цього року свій науковий доробок на прилюдному захисті дипломних робіт презентували 26 студентів хіміків-технологів: 17 - денної форми навчання, 9 - заочної.

5 студентів отримають диплом з відзнакою! 🏆

Оцінювала роботи екзаменаційна комісія у складі:

Голова ЕК - Мезін О.Є., директор ТОВ "Стабіфуд" ,

Члени ЕК: Носенко Т.Т. - д.т.н., професор, завкафедри,

Мілюкін М.В. - д.х.н., професор кафедри,

Подобій О.В. - к.т.х., доцент кафедри.

Секретар - Таволжан А.А., асистент кафедри.

VIVAT Магістри!!!👏👏👏

Шукаємо "Інженера з стандартизації та якості" для роботи в лабораторії.

Расскажите подробнее...

Шукаємо "Інженера з стандартизації та якості" для роботи в лабораторії нашої фабрики.

Обов'язки:

контроль готовності виробництва для випуску нової та оновленої продукції;
робота з нормативною документацією (актуалізація, архівація)
контроль за наявністю та відповідністю еталонних зразків
підсумкові звіти

Ми пропонуємо:
високу заробітну плату ;
офіційне оформлення;
зручний графік (з 8 до 17, пн-пт, сб.нд - вихідні)
корпоративний соціальний пакет (безкоштовна доставка до місця роботи, знижка на продукцію холдингу, мобільний зв'язок тощо)

Особисті якості: відповідальність уважність принциповість ініціативність

За детальною інформацією звертатись до HR-менеджера компанії "Ельфа" - тел 095-274-65-14 (Галина)
 

студенти 2 курсу проходять практику

Расскажите подробнее...

ПрАТ "Київський маргариновий завод" приймає наших студентів для проходження практики та надає можливості щодо ознайомлення з технологіями та обладнанням на виробництві. 

Як четвертокурсники-хімтехнологи «Carlsberg» підкорюють…

Расскажите подробнее...

Студенти 4 курсу, що навчаються за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія», Юлія Коробка та Максим Пашкевич проходять практику на Київському пивоварному заводі «Carlsberg Ukraine» (колишній «Славутич»).
Практика для студентів 4 курсу – надзвичайно важливий етап, оскільки дає змогу зрозуміти усі тонкощі спеціальності і дозволяє заглянути у реалії роботи на підприємстві, адже робота власними руками у навчальній лабораторії і на заводі має зовсім інший характер. Саме практика розставляє усе на свої місця і дає відповідь на питання: «Ким я хочу бути?». Під час практики стає зрозуміло, чи підходить тобі така сфера діяльності (харчовий, косметичний, фармацевтичний завод), чи потрібно все ж таки працювати у іншому руслі (наприклад, викладання в університеті).
Карлсберг дав нашим практикантам розуміння того, як саме працює завод, що усе пов'язане між собою і працює чітко і злагоджено. Побачивши завод на власні очі, почувши розповідь про його виникнення та процес пивоваріння, а також відчувши аромати солоду, хмелю, затору, сусла та готового пива, вони зрозуміли наскільки трудомістким є процес виготовлення пива, і скільки праці докладає до цього кожний працівник. Але набагато важливішим і відповідальнішим є процес контролю якості продукту на кожній стадії його виробництва і певний час після його вироблення, проведення десятків мікробіологічних, хімічних, інструментальних та органолептичних аналізів, щоб споживач міг повністю отримати насолоду від яскраво вираженого смаку та аромату свіжо виготовленого продукту.
Чималу увагу Карлсберг приділяє питанням охорони навколишнього середовища. Використана після варіння пива вода проходить цикл очищення і використовується повторно, наприклад, для миття склотари. Використані скляні пляшки гарно промиваються, очищуються від етикеток і йдуть на повторне наповнення. Використані ПЕТ-пляшки та жестяні банки збираються на утилізацію і ні в якому випадку не викидаються.
Велику роль грають стосунки у колективі, адже чим дружніші колеги, тим краща праця з ними. Саме таким і є колектив Карлсбергу! Не зважаючи на складність процесу і завантаженість роботою, усі співробітники виділяють свій дорогоцінний час, щоб показати або розповісти студентам щось цікаве про завод або процес пивоваріння, допомагають у процесі навчання і дають поради. Оскільки колектив представлений в більшій мірі молоддю, то практикантів дуже швидко туди прийняли і роблять усе, щоб вони почували себе комфортно. Як зізнаються студенти, завдяки цій практиці вони зрозуміли, чим хочуть займатися після отримання диплому і отримали чітке розуміння, наскільки відповідальною і клопіткою є робота хіміка-технолога на заводі харчової промисловості.

Майстер-клас "Хімія навколо нас".

Расскажите подробнее...

 Романова Олеся, Коробка Юлія провели майстер-клас та Подобій Олена дала відповіді на запитання старшокласників та їх батьків, ознайомила з особливостями навчання за освітньою  програмою "Хімічна технологія".

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ МАГІСТРАНТІВ

Расскажите подробнее...

28 січня 2020 року о  14-00 в ауд. Ж-303 відбудуться ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ МАГІСТРАНТІВ денної та заочної форм навчання .

з Порядком денним :

1. Оформлення документів для захисту магістерських робіт (проектів).

2. Про надання магістерських робіт (проектів) для перевірки на академплагіат.

3. Формування списків студентів по датам захисту

4.Організаціія технічного забезпечення захистів магістерських проектів (робіт)

Наші студенти проходять практику на "Світочі" шоколадної майстерності

Расскажите подробнее...

Коли мрії здійснюються і ти проходиш переддипломну практику в чарівному місті Львові, на підприємстві, де створюються шоколадні шедеври - Львівська кондитерська фабрика «Світоч»!  Переймала досвід у провідних кондитерів країни Марта Фецич -студентка  4го курсу, хімік технолог.

таємничий Санта-Фармак

Расскажите подробнее...

Напередодні нового року наша красуня і розумниця, студентка 3 курсу -Анастасія Білим була помічницею Санти у ФАРМАК 🎅 Для фармаківців це були неймовірні сім днів, що створювали гарний настрій та дарували моменти щастя та тепла

Спортивні досягнення наших студентів

Расскажите подробнее...

Нещодавно в університеті відбулися змагання з шашок серед дівчат. В нелегкій боротьбі наші студетнки Коробка Юлія (4 курс) та Коновалова Вікторія (1 курс) вибороли ІІ місце!!!

Вітаємо дівчат!!!

Наші студенти учасники традиційних ярмарнів вакансії в НУХТ

Расскажите подробнее...

За традицією ярмарок вакансій "НУХТ Осінь" для наших студентів стає важливою Подією в їх житті, адже свої вакансії, умови роботи, перспективи кар’єрного зростання презентують провідні підприємства України! Цьогоріч на Ярмарку завітали: Прем’єр Експо, Житомирський м’ясокомбінат, Новофарм Біосинтез, МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА, ПриватБанк, Нестле Україна, Телерадіокомпанія «Студія 1+1», il Molino, PepsiCo, Coca-Cola HBC Ukraine Armenia Moldova, тютюнова компанія«В.А.Т.-Прилуки», Сільпо-Фуд, CRH Україна, МХП, Телесвіт «Воля», АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА, Золотий коровай, БІО ХЛІБ, Провінція Плюс, Інтергеоком, Sun One agency, Юнілівер Україна, ЛУЇ ДРЕЙФУС КОМПАНІ УКРАЇНА, Лантманнен Акса, ҐУДВЕЛЛІ УКРАЇНА, Ашан Україна Гіпермаркет, Вентиляційні системи, Еколан Інгредієнти, ДО ЕНД КО КИЇВ, Штайнер Україна, ТЕРРА ФУД, Золотоніський маслоробний комбінат, ЮНІВЕРСАЛ ФІШ КОМПАНІ, Маресто Україна, UniSkill, Фудком, ХедХантер..

Генеральними спонсорами виступили: ТОВ «Домінос Піца Юкрейн», ПрАТ «КИЇВХЛІБ», ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», Академія Aclima, ТОВ «Чанта Маунт», ТОВ «БІСКОТТІ».

✅Наші студенти, завітавши на Ярмарок, дізналися  якими навичками потрібно володіти, щоб отримати роботу в умовах жорстокої конкуренції на ринку праці.

Наші студенти найкращі!

Расскажите подробнее...

Анастасія Білим, студентка хімтехнолог третього курсу, нещодавно брала участь у проекті #Ambasador АО #Фармак і увійшла у десятку найкращих!!! Вітаємо!

👍Дякуємо Оля Дивнич за теплий відгук: "Вчора було знайомтсво з дуже відкритими, завзятими та талановитими студентами. Дуже хочеться, щоб кожен з них став не лише амбасадором компанії, а й щирим другом Фармак!

Відбулася екскурсія в аптеку-музей

Расскажите подробнее...

Нещодавно студенти хімтехнологи ІІ курсу ознайомилися з історією аптечної справи та фармацевтики України, відвідавши один з найоригінальніших музеїв Києва: аптеку-музей на Подолі! Студенти занурилися в таємничу атмосферу середньовіччя в "Кабінеті алхіміка" та "Келії монаха", великий інтерес викликали і старовинна аптечна лабораторія з її приладдям, посудом, склянками з кремом, пудрою, духами, зубним порошком і навіть чорнилами🤓; кабінет аптекаря, винний погріб та багато інших цікавих експозицій музею!

Наші викладачі отримали відзнаки

Расскажите подробнее...

Нещодавно Національний університет харчових технологій відсвяткував 135-річчя з дня заснування. З цієї нагоди на Вченій раді університету були вручені нагороди низці працівникам.

За плідну багаторічну працю відзнаку отримали завідувач кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових продуктів та косметичних засобів Тамара Тихонівна Носенко і доцент кафедри Олена Валеріївна Подобій!

🌹🌹🌹Колектив кафедри щиро вітає колег!

Відбулася екскурсія на "Оболонь"

Расскажите подробнее...

💥Нещодавно студенти 3-го курсу разом з наставником доцентом Ковальовою Світланою Олександрівною відвідали ПрАТ «Оболонь» — корпорацію з виробництва пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв та мінеральних вод.

Своїми враженнями від екскурсії поділилася Анастасия Билым:

✅Ми мали змогу ознайомитись з історією заснування «Оболоні»-найбільшого виробника напоїв в Україні. До відкриття Олімпіади 1980 року заплановано було побудувати броварню, пиво якої б відповідало високим європейським стандартам. Були запрошені чеські фахівці - всесвітньо відомі майстри пивоваріння. Вони й визначили місце будівництва нового пивоварного заводу - критерієм вибору була наявність джерел з артезіанською водою.

На території заводу ми могли спостерігати увесь процес виробництва пива, квасу та різноманітних безалкольних напоїв, одним із яких був широко відомий «Живчик». На заводі встановлено варильну систему німецької фірми Ziemann, яка здійснює до 12 варок на день по 750 гектолітрів холодного сусла. Для забезпечення якості продукції задіяно потужні фільтраційні установки, виконані німецькою фірмою KHS.

Унікальна варильна система, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу — все це київська броварня «ОБОЛОНЬ».

Ми також дізнались, що технологічний процес, який майже повністю є автоматизованим, побудовано з урахуванням останніх технологій енергозбереження, охорони здоров'я та навколишнього середовища. А наприкінці ми мали змогу скуштувати виготовлені на заводі різні види безалкогольних напоїв: всім відому та улюблену класику «Ситро, Байкал, Тархун», а також ексклюзивних новинок - «Smart Cola»

Поряд з заводом знаходиться фірмовий магазин, в якому наявні всі актуальні позиції алкогольної та безалкогольної продукції.

Загалом екскурсія залишила гарні враження та надихнула!

Наші випускники поділілися досвідом з студентами

Расскажите подробнее...

Минулорічні випускники НУХТ: хімік-технолог Міщенко Ілля та біотехнолог Катерина Аза нещодавно завітали на кафедру, щоб поділитися досвідом пошуку роботи своєї мрії зі старшокурсниками. Наразі Ілля і Катерина успішно працюють на провідному фармацевтичному підприємстві України "Фармак".

Cвоїми враженнями від зустрічі поділилася студентка 4 курсу Анастасія Дзюбенко:

"Спочатку випускники презентували структуру компанії, далі детально описали обов'язки хіміка-технолога на підприємстві, специфіку роботи, а саме: аналіз вхідної сировини, продукції на конкретних стадіях виробництва, готової продукції та тієї, яка вже певний час зберігається на складах підприємства. Зустріч виявилася досить інформативною, було багато запитань зі сторони студентів стосовно специфіки роботи та інших, не менш цікавих запитань саме про підприємство. Працівники відповідали досить впевнено, що свідчить про їх професіоналізм. Загалом зустріч мені сподобалась, було багато позитивних емоцій!"

✅Дякуємо працівникам Фармак: хімік лабораторії хроматографічного аналізу - Міщенко Ілля та старший хімік лабораторії - Катерина Аза, а також доценту кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Олені Подобій за цікаву, змістовну та корисну зустріч!

Всесвітный день без тютюну

Расскажите подробнее...

Всесві́тній день боротьби́ з тютюнопалі́нням — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.
У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікувала Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну. Конвенція зобов'язує учасників вживати конкретних заходів, спрямованих на подолання тютюнової пандемії.
Причиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти. На сьогоднішній день, за даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей; очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно. У Європейському регіоні тютюн винен у смерті близько 1,6 мільйона людей на рік.
Основними причинами смертей, пов'язаних із тютюнокурінням, є серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку (9%) другі причини (9%). Близько 70%, пов'язаних із тютюном, смертей сталися з людьми віком від 35 до 69 років, а це означає, що кожен померлий у цій віковій групі втратив у середньому 19 років життя.
В Україні палить близько 11, 5 млн жителів, з них — 9,1 млн чоловіків та 2,5 млн жінок. У відсотковому відношенні — 60% і 11,2%, відповідно. Приблизно третина населення у віці від 18 до 25 років — є постійними курцями. Більш, як половина всіх курців свою першу сигарету викурили у віці до 12 років.

Студенти кафедри ТжХТ святкують День хіміка

Расскажите подробнее...

Студенти кафедри ТжХТ святкують День хіміка

Особливості технологічного процесу сучасного косметичного підприємства вивчили третьокурсники

Расскажите подробнее...

Студенти 3 курсу відвідали сучасне косметичне підприємство. Поїздка була організована завдяки щільній співпраці керівництва підприємства ТОВ «Ремос» (ТМ «Яка») і викладачів кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів.

Популярність до бренду «ЯКА» прийшла не одразу, адже це були свого часу найперші серед виробників натуральної косметики, коли органічна та натуральна продукція щойно почала привертати до себе увагу покупців.
На території косметичного підприємства та у виробничих цехах студентів супроводжував технолог заводу Нікіта Мачин, а також доцент кафедри Володимир Бахмач, які пояснювали особливості технологічного процесу, роботи технологічного обладнання, специфіку технологічних питань на підприємстві.
Студенти ознайомилися із процесами виготовлення мила ручної роботи холодним способом, а також приготування та фасування косметичних засобів самого різноманітного призначення.
Розуміючи потреби людини та бажання мати і підтримувати здоровий вигляд шкіри тіла та обличчя, бути задоволеною м’якістю та блиском волосся, щодня отримувати належний захист і догляд, на підприємстві розробили унікальні серії дійсно натуральних косметичних засобів.
Щодня безліч українських споживачів обирає для себе та своєї родини косметичні засоби «Яка», демонструючи довіру до бренду. Це підтверджує популярність продукції, що досягнута бездоганною якістю та результативністю її використання.
Наприкінці відбувся круглий стіл з обміну отриманими враженнями. Подібні заходи сприяють засвоєнню теоретичних знань і практичних навичок, які студенти отримують під час навчання
в університеті на лекційних заняттях і під час лабораторних робіт.

Сучасні тренди в технологіях виробництва рослинних білкових продуктів представили наші науковці на міжнародній конференції

Расскажите подробнее...

Традиційно у травні провідні виробничники та гравці ринку олійно-жирової галузі зібралися на Міжнародну конференцію «Олійно-жирова галузь: технології і ринок», яку дванадцять років поспіль організовує інформаційне агентство «Експерт Агро».

У роботі конференції взяли участь понад 200 учасників, у тому числі представники міжнародних компаній-виробників обладнання для олійно-жирової галузі.

Аналітичний аналіз напрямів розвитку олійно-жирової галузі України та світу презентував генеральний директор асоціації «Укроліяпром» Степан Капшук, який наголосив, що Україна залишається провідним гравцем світового виробництва соняшникової олії.

Технології сепарування у переробленні рослинних олій та обладнання були представлені у доповіді керівника відділу технологічних процесів компанії Alfa Laval Олексія Шевченка. Про нові досягнення в розробленні технологій перероблення олійних культур доповів комерційний директор компанії Andreotti (Італія) Лоренцо Петруцці.

Наш університет представили завідувач кафедри технології жирів, хімічних технологій та косметичних засобів Тамара Носенко та професор Микола Осейко. Тамара Носенко виступила із доповіддю «Сучасні тренди в технологіях виробництва та споживання рослинних білкових продуктів».

«Запах і смак» профільного підприємства вивчили студенти-хімтехнологи

Расскажите подробнее...

 Для студентів 3 курсу спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» було проведене виїзне лабораторне заняття у виробничих умовах на базі ПрАТ «Миронівська птахофабрика» (м. Канів). Організацію заходу та супровід студентів здійснювали доцент кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Наталія Сабадаш та асистент кафедри Ірина Кірєєва.
Продукція ТМ «Наша ряба» – курятина українського виробництва. Нині компанія являється найкрупнішою в Європі, а продукція відповідає усім європейським стандартам. Студенти були вражені масштабами виробництва, адже його штат налічує понад 1800 працівників.
Своїм багатим досвідом і знаннями з молоддю поділилася менеджер з персоналу Марина Макарченко. Студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки та ознайомилися з особливостями санітарного контролю, який потрібно подолати на вході у виробничі цехи: одягти спецодяг, знезаразити руки спиртом за певним алгоритмом, ретельно обробити чоботи механічними поліетиленовими щітками та пройти через світлофор доступу.
Студентам продемонстрували усі етапи виробництва, окрім забою. Особливо вразив конвеєр, де пліч-о-пліч стояли «люди в білому», що швидко і чітко виконували лише одну певну операцію, і «літаючі» тушки курок над головою. Фасування здійснювали у ящики, які надходили з-під стелі, з навісного транспортеру.
Коли ж студенти потрапили на склад готової продукції, то зауважили: «Тут чистіше і біліше, ніж у лікарні». Чорні – лише колеса навантажувача, який перевозив продукцію, але й вони були знезаражені та аж блищали від чистоти.
Ну, а вже під стінами птахофабрики знаходився автопарк – кільканадцять великих вантажівок-рефрижераторів із брендом «Наша ряба», що доставляють охолоджену й заморожену продукцію клієнтам.
Далі хімікам-технологам прочитали лекцію та відповіли на всі питання. Особливу увагу студентів привернув потужний соцпакет, який надає підприємство всім своїм робітникам: безкоштовні путівки, навчання, страхування, забезпечення житлом, транспортом.
Після насиченого дня студенти змогли підкріпитись безкоштовним смачним обідом у їдальні підприємства, за що були дуже вдячні.
Птахівництво – галузь, яка має не тільки свій запах і смак, а й певні труднощі. Багато з них, як бачимо, тут успішно подолано. Миронівська птахофабрика сертифікована за міжнародними стандартами якості, і не даремно вона отримала «зелене світло» на експорт своєї курятини до країн ЄС.
Студенти висловили щиру подяку Марині Макарченко й всім співробітникам, які виділили свій час та познайомили з принципами роботи профільного підприємства, а також керівництву підприємства за надану можливість.

Випускниця НУХТ, нині – технолог-розробник декоративної косметики провела майстер-клас для студентів і викладачів

Расскажите подробнее...

Доцент кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Наталія Сабадаш і старший викладач Ігор Фесич запросили до університету випускницю Олену Кичату, нині – технолога-розробника декоративної косметики ТОВ «Астра-Косметик». Зустріч була організована для студентів 4 курсу спеціальності 161 «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» і викладачів кафедри.
ТОВ «Астра-Косметик» – перше приватне підприємство з виробництва декоративної косметики. Майже 5 років компанія займається власним виробництвом косметики, має сучасну лабораторію та повноцінний завод у м. Кропивницький. Асортимент декоративної косметики досить великий: гігієнічна та декоративна помада, блиск для губ, туш для вій, пудра для обличчя, тональний крем, лак і лікувальна серія для нігтів тощо.
Олена Кичата в рамках курсу з дисципліни «Хімія та технологія косметичних засобів» провела майстер-клас із виробництва лаку для нігтів. Студенти мали змогу не тільки отримати теоретичні знання, поцікавитися тонкощами виробництва лаку для нігтів, а також здобути певні практичні навички. Були отримані чудові експериментальні зразки лаку для нігтів на будь-який смак.
Щиро бажаємо Олені професійного зростання, й щоб процес навчання завжди був поєднаний з творчістю!

Освітній проект Farmak_Lab

Расскажите подробнее...

Освітній проект #Farmak_Lab щороку набуває все більшої популярності серед студентів і викладачів ВУЗів. Цього разу освітню компанію відвідали 26 студентів та 5 викладачів з університетів: НУХТ, НУ «Києво-Могилянська Академія»,  КНУТД, КПІ ім. Сікорського, КНУ ім. Т.Г. Шевченка. 

🔹 Наші студенти  хіміки-технологи 4го курсу Олена  Теребило і Руслан Волошенюк сповна відчули красу і велич фармації: ознайомились з історією та структурою підприємства, відвідали з екскурсією цех, де виготовляють інсуліни та рідкі лікарські засоби, побачили як працює сучасне обладнання від європейських виробників та послухали цікаву лекцію.

🔹 Своїм досвідом та знаннями з молоддю поділився експерт компанії, що працює в секторі валідаційної відповідності. Ярослав розповів студентам про комплекс заходів на підприємстві для контролю контамінації на виробничих дільницях. Студенти залишились під враженням від побаченого та почутого і були дуже вдячні компанії «Фармак» за можливість дізнатись для себе щось нове.

🔹 Кожен зі студентів отримав пам’ятний сертифікат від компанії «Фармак» за участь в освітньому проекті #Farmak_Lab!
☺ У молоді не залишилось жодного сумніву – вони обрали вірний шлях у навчанні, і їх чекають на виробництві в якості кваліфікованих фахівців.

Студенти другого курсу ННІХТ продовжують знайомство із підприємствами харчової галузі

Расскажите подробнее...

Згідно із програмою проведення ознайомлювально-виробничої практики студентів 2-го курсу ННІХТ завідувач кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Тамара Носенко та доцент Володимир Бахмач організувала екскурсію на ТОВ «Катеринопільський елеватор». Підприємство знаходиться в селищі Єрки Черкаської області і входить до агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт». Створене підприємство на базі колишнього комбікормового заводу, проте нині в його структуру входять два новозбудовані заводи - олійно пресовий та олійно екстракційний, а також сучасні елеватори.

Співробітники агрохолдингу забезпечили трансфер студентів на підприємство, а також до Києва, а керівництво  підприємства організувало цікаву екскурсію студентам, ознайомили з роботою кожного підрозділу. Студентам особливо сподобався олійноекстракційний завод, проте найбільше враження справила хімічна лабораторія, оснащена надсучасним обладнанням - хроматографом, спектрофотометром, інфрачервоним аналізатором для експрес визначення хімічного складу насіння, автоматизованими аналізаторами визначення вмісту білків у сировині, у тому числі для визначення білків методом Дюма, автоматизованими установками для визначення олійності.

Дякуємо співробітникам «МХП» за проведену екскурсію та гостинність!

Слухачі сертифікатної програми косметологія опановують виконання сучасних салонних процедур

Расскажите подробнее...

На черговому занятті, яке відбулось 30 листопада, дівчата вивчали техніку шугарингу

Шугарінг (від англ. Súgar - цукор; також епіляція цукром, карамельна епіляція, перська епіляція) - спосіб епіляції з використанням густий цукрової пасти. Цукрова епіляція - одна з древніх косметологічних процедур, батьківщиною шугаринга вважається Древній Єгипет. У сучасному світі епіляція стала досить популярною процедурою з середини 80-х років минулого століття. Заняття провела випускниця кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів, дипломований майстер Ірина Шевченко. Вона розказали про переваги процедури, показала головні прийоми роботи. Пасту розподіляють по оброблюваної ділянки шкіри і видаляють разом з волосками. Паста для шугаринга є тягучу карамель. Колір залежить від пропорції взятих інгредієнтів і може варіюватися від світло-бурштинового до кольору чорного чаю. Важливе значення має її консистенція: паста повинна бути достатньо пластичним, щоб була можливість нанесення її на шкіру, але і не дуже в'язкою, щоб не прилипати до рук і легко віддалятися з оброблюваної ділянки при відривання. Існують різні щільності цукрових паст, завдяки чому майстер може підібрати матеріал для різних по жорсткості волосся і гарячих або холодних зон. Всі бажаючі могли пройти процедуру або навчитись її виконувати під керівництвом досвідченого спеціаліста.

Відбулося лабораторне заняття на підприємстві

Расскажите подробнее...

 

15 листопада для студентів 4 курсу спеціальності «Харчові технології та інженерія» за сприяння голови правління підприємства Юрія Євенко відбулося лабораторне заняття з дисципліни «Проектування підприємств галузі з основами САПР» на провідному підприємстві галузі ПрАТ «Київський маргариновий завод». Викладач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів доц. Володимир Бахмач познайомив студентів з методами компонування технологічного обладнання на прикладі маргаринового та майонезного цехів діючого виробництва. Студенти мали змогу розглянути та проаналізувати розміщення обладнання, виявляли «вузькі» місця ліній та давали рекомендації щодо їх нейтралізації.

Від підприємства у проведенні заняття приймали участь колишні випускники кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів, а нині інженери-технологи Сергій Дмитрук та Інна Бедратюк. Студентам надали детальну інформацію про роботу технологічних ліній і ознайомили з асортиментом майонезів та маргаринів, що виготовляються на підприємстві.

про тропічні жири

Расскажите подробнее...

Україна в січні-жовтні 2018 року імпортувала 189 тис. т пальмової олії. Про це повідомила Державна фіскальна служба України.
Зокрема, тільки в жовтні цього року з Індонезії було імпортовано 13,3 тис. т пальмової олії, з Малайзії - 1,7 тис. т, з Швеції - 66 т, з інших країн - 70 т.
При цьому на експорт з України за 10 місяців поточного року було поставлено лише 2,7 тис. т пальмової олії.
Рекордне зростання імпорту  тропічних жирів пояснюється прагненням виробників харчових продуктів, зокрема, молочних і кондитерських товарів,  знизити собівартість готової продукції.

Колектив кафедри щиро вітає Шеманську Євгенію Іванівну з високою нагородою!

Расскажите подробнее...

Колектив кафедри щиро вітає Шеманську Євгенію Іванівну з високою нагородою! В урочистій обстановці Євгенію Іванівну нагороджено дипломом за високі досягнення у професійній діяльності, бездоганну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток харчової і переробної промисловості та з нагоди Дня працівника харчової промисловості. Ми пишаємось здобутками нашої колеги та приєднуємось до привітань!

Викладачі кафедри взяли участь у профорієнтаційному заході

Расскажите подробнее...

Викладачі кафедри взяли участь у профорієнтаційному заході, огранізованому на базі НВК "Ліцей інформаційних технологій" м. Фастова. Ярмарок професій Захід відвідали близько 300 учнів шкіл м. Фастова та Фастівського району. Кафедру технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів представляда Ірина Радзієввська, яка ознайомила абітурієнтів з умовами вступу та навчання в Університеті.

Підприємство запрошує на роботу та проходження практики студентів

Расскажите подробнее...

Профорієнтаційний десант НУХТ у м. Бровари

Расскажите подробнее...

20 вересня 2018 року міськрайонний центр зайнятості м. Бровари запросив наш університет на Ярмарку професій, які стали уже традиційними.

Під час зустрічі зі школярами випускних класів співробітники та викладачі кафедр НУХТ ознайомили їх з досягненнями своїх факультетів і навчально-наукових інститутів. А доцент кафедри технології жирів та парфумерно-косметичних продуктів Володимир Бахмач провів майстер-клас «Виготовлення майонезу».

У Ярмарку професій взяли участь представники всіх без виключення факультетів та інститутів. Учні 27 загальноосвітніх навчальних закладів міста та району отримали від них вичерпну інформацію про наш навчальний заклад, ґрунтовні відповіді на всі свої питання, а також запрошення на День відкритих дверей, який відбудеться 6 жовтня цього року, буклети про спеціальності й підготовчі курси.

З інноваціями BeautyTech познайомилася завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів

Расскажите подробнее...

У черговий раз у Міжнародному виставковому центрі відбулася Міжнародна виставка «InterCHARM Україна 2018». На виставці були представлені останні новинки інгредієнтів для косметики, нові косметичні засоби, упаковка, а також компанії, що надають послуги з косметології, макіяжу, перукарського мистецтва тощо.

У рамках виставки працювала Спеціалізована конференція «BeautyTech. Інновації у виробництві: сировина та технології», на якій виступили із презентаціями провідні виробники косметичних інгредієнтів із Німеччини, Іспанії, Франції, Швейцарії.

Цього року серед учасників конференції з'явилося більше українських компаній - Науково-виробнича компанія «Віларус» (Ладижин), «Уманьхімтрейд», ТОВ «КФФ ТРЕЙД» та інші.

У роботі конференції взяла участь завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко. 

Газета InterCHARM NEWS тепер в електронному форматі!

Расскажите подробнее...

Читайте всю інформацію про новинки і майбутні заходи в рамках виставки

XIV спеціалізована конференція "BeautyTECH. Інновації у виробництві: сировина і технології"

Расскажите подробнее...

Запрошуємо Вас відвідати - спеціалізовану конференцію про сировину і технологіях парфюмерно-косметичного ринку BeautyTECH в рамках виставки InterCHARM. Цього року вона відбудеться 18-10 вересня.

Завідувач кафедри взяла участь у круглому столі Укрінформу «Успішним курсом за якістю українського продукту»

Расскажите подробнее...

Завідувач кафедри жирів та парфумерно-косметичних продуктів доктор технічних наук, доцент Тамара Носенко прийняла участь у роботі "круглого столу" на тему: "Успішним курсом за якістю українського продукту",  26 червня 2018 року. 

Пальмова олія не становить стільки загроз організму, як штучні трансжири. 

“На думку медиків і дієтологів, більш шкідливими за впливом на організм, зростанням ризику виникнення серцево-судинних захворювань є штучно одержані трансжири. З цієї точки зору можна бути до певної міри адвокатом використання пальмової олії у харчових продуктах”, - зазначила вона.

За словами Тамари Носенко, пальмову олію, а також кокосову, виробники морозива використовують здебільшого через дефіцит молочного жиру та для зменшення собівартості.

У чому негативний аспект використання пальмової олії? Передусім у фальсифікації, коли її використовують для фальсифікації молочного жиру. Однозначно, за це виробник має платити штраф і не має вводити в оману споживача. Пальмову олію використовують у продуктах харчування, щоб не використовувати модифіковані жири - гідрогенізовані рідкі рослинні олії, які є джерелом трансжирів, що є токсичними у нашому раціоні.

Всесві́тній день боротьби́ з тютюнопалі́нням

Расскажите подробнее...

Всесві́тній день боротьби́ з тютюнопалі́нням — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.

Причиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти. На сьогоднішній день, за даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей; очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно. У Європейському регіоні тютюн винен у смерті близько 1,6 мільйона людей на рік.

Основними причинами смертей, пов'язаних із тютюнокурінням, є серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку (9%) другі причини (9%). Близько 70%, пов'язаних із тютюном, смертей сталися з людьми віком від 35 до 69 років, а це означає, що кожен померлий у цій віковій групі втратив у середньому 19 років життя.

В Україні палить близько 11, 5 млн жителів, з них — 9,1 млн чоловіків та 2,5 млн жінок. У відсотковому відношенні — 60% і 11,2%, відповідно. Приблизно третина населення у віці від 18 до 25 років — є постійними курцями. Більш, як половина всіх курців свою першу сигарету викурили у віці до 12 років.

Вітаємо переможця

Расскажите подробнее...

Компанією «Syngenta Україна» було оголошено конкурс проектних робіт щодо вирощування та популяризації високоолеїнового соняшнику для студентів і аспірантів. За рішенням конкурсної комісії компанії «Syngenta Україна» магістрант кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Єрмаков Микола як автор однієї з найкращих робіт був запрошений на фінальну конференцію до головного офісу компанії «Syngenta Україна» (м. Київ) для презентації свого проекту. На конференції Микола виступив з доповіддю «Антиоксидантні властивості високоолеїнової соняшникової олії та її жирових композицій» та був нагороджений дипломом компанії «Syngenta Україна».

Кафедра технології жирів та парфумерно-косметичних продуктів ННІХТ щиро вітає магістранта Єрмакова Миколу та зичить успіхів в подальшій науковій роботі.

  Як відомо, високоолеїновоїнова олія є чудовою альтернативою для заміни пальмової олії у виробництві продуктів харчування через низький вміст у ній насичених жирних кислот.  У Європі щорічно споживається близько 1 млн. тонн високоолеїнової продукції. Основними споживачами є Франція, Німеччина та Великобританія. За прогнозами експертів, дефіцит на високоолеїнову олію в країнах ЄС зростатиме. Попит збільшується і в країнах Азії, наприклад, всі заклади мережі МакДональдз у Китаї перейшли з пальмової олії на високоолеїнову.

Школярам Вишневого

Расскажите подробнее...

​Києво-Святошинський районний центр зайнятості 15 травня запросив наш університет до участі у Ярмарку професій-2018 для учнів випускних класів, їх батьків і вчителів. Захід відбувся у приміщенні загальноосвітньої школи № 3 у м. Вишневе.

Під час зустрічі учні 8-10 класів поспілкувалися з представниками провідних навчальних закладів, отримали рекламні проспекти, ознайомились із навчанням та студентським життям.

Наш університет на Ярмарку представили доцент кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Володимир Бахмач та методист Підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Маргарита Панасевич.

Учнівська молодь всіх загальноосвітніх навчальних закладів м. Вишневе отримала вичерпну інформацію про наш виш, його структурні підрозділи, спеціальності та освітні програми, новації вступної компанії-2018, а також підготовку до складання ЗНО та вступу до університету.

За консультацією – до наших фахівців

Расскажите подробнее...

Завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко взяла участь у зйомках телевізійного проекту телеканалу ictv.
Тамара Носенко надала експертний висновок щодо термінів придатності, умов зберігання та показників якості риб’ячого жиру. Для глядачів значний інтерес представляє проблема фальсифікації цінного жиру, який застосовується з лікувальною метою.
Телепроект «Факти. Новини» за участю нашої колеги можна буде переглянути за тиждень на телеканалі ictv.

Наукові інновації

Расскажите подробнее...

Випускниця аспірантури кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тетяна Полонська успішно захистила кандидатську дисертацію «Технологія косметичного крему-пілінгу з мінеральними абразивами», виконану під керівництвом професора Валерія Манка.

Дисертаційна робота присвячена вирішенню науково-практичного завдання розроблення наукових засад технології емульсійних косметичних засобів із використанням нового мінерального ексфоліанту, ефективного в терапії хвороб шкіри. У роботі удосконалена технологічна схема та розроблена рецептура крему-пілінгу з мінеральними абразивами, що за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками відповідає нормам вітчизняної нормативної документації. Встановлено, що введення високодисперсного порошку глауконіту в три етапи унеможливлює седиментацію адсорбенту в готовому продукті. Дисертантом здійснений великий комплекс досліджень, у тому числі в клінічних умовах на волонтерах.

Колектив кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів вітає колегу з успішним захистом!

Зустріч із старшокласниками загальноосвітніх закладів Запорізької області

Расскажите подробнее...

21 березня 2018 року представник Навчально-наукового інституту харчових технологій кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Володимир Бахмач взяв участь у «Дні відкритих дверей», що гостинно організований керівництвом ПрАТ «Пологівський ОЕЗ».

На цій зустрічі учні шкіл Пологівського району Запорізької області, яких зацікавила можливість отримати вищу освіту в університеті харчових технологій мали змогу більш детально ознайомитися з напрямками підготовки, особисто поспілкуватися та отримати відповіді на запитання.

         Суттєвою перевагою навчання за підтримки  ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» є те , що майбутні абітурієнти зможуть отримати професію і в подальшому бути працевлаштованими за здобутими профільними спеціальностями на сучасному олієжировому підприємстві.

Безумовно, для тих дітей сім’ї яких не мають змоги оплачувати навчання, але визначились з майбутньою професією, така можливість є справді фантастичною. Адже крім того що навчання буде оплачуватися за кошти підприємства, молоді спеціалісти гарантовано отримають робоче місце.

Щиро чекаємо наших абітурієнтів на навчання!

Відбувся успішний захист міжкафедральної комплексної магістерської роботи

Расскажите подробнее...

Відбувся успішний захист міжкафедральної комплексної магістерської роботи «Організація виробництва соусів з використанням інноваційних інгредієнтів у сучасних умовах розвитку підприємств галузі».

У виконанні роботи взяли участь магістранти кафедр: технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Лариса Левіцька, технології ресторанної і аюрведичної продукції Таміла Лаленко, автоматизації та інтелектуальних систем керування Олександр Бєляков, менеджменту та адміністрування Данило Кліванський.

Голова екзаменаційної комісії, д.с-х.н., професор, завідувач відділу новітніх культур Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України Джамал Рахметов відзначив високий рівень підготовки та виконання роботи.

Магістрантів підтримували та привітали їх керівники: професор кафедри менеджменту та адміністрування Віктор Ємцев, доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ірина Корецька, доцент кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Володимир Бахмач та доцент кафедри автоматизації та інтелектуальних систем керування Ярослав Смітюх.

Вітаємо випускників і бажаємо їм успіхів!

День Героїв Небесної Сотні

Расскажите подробнее...

20 лютого  День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Сьогодні в Україні відзначають День Соборності

Расскажите подробнее...

В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році відзначається День Соборності.

Офіційним державним святом День Соборності України став тільки в 1999 році після підписання Леонідом Кучмою відповідного указу,  22 січня також прийнято згадувати і іншу подію, що відбулася в 1918 році – прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, який проголосив повну незалежність УНР Переговори між УНР та ЗУНР про об’єднання йшли з жовтня 1918 року. Сам Акт Злуки був проголошений саме 22 січня 1919 року на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб. Втім, об’єднання так і не було завершено – ЗУНР проіснувала до літа 1919 року, а через рік зникла з політичної карти і УНР, чиї території увійшли до складу СРСР і Польщі.

 У День Соборності головною традицією є побудова «живого ланцюга». Найперший українці створили в 21 січня 1990 року. Тоді «живий ланцюг», в якому взяли участь 450 тисяч осіб, зв’язав Івано-Франківськ, Львів і Київ. Традиція прижилася і щороку повторюється в багатьох містах України.

Програма CU 2018

Расскажите подробнее...

Почалась активна фаза підготовки до Міжнародного Форуму Cosmetics Ukraine 2018!

Ми підготували для вас насичену програму на 3 дні. В межах Форуму проходитимуть:

1) КОНФЕРЕНЦІЯ за основними напрямками:
 
•Технічне регулювання в галузі, гармонізація українського законодавства в сфері косметики з законодавством ЄС
•Інновації в області косметики
•Косметичні інгредієнти та їх застосування
•Освіта та кар’єра
•Спеціальна сесія «Зелена Косметика»: особливості законодавства, сертифікація, інгредієнти, маркування

2) ВИСТАВКА сировини, упаковки та обладнання, на якій будуть присутні компанії-лідери світового ринку

3) ЛАБОРАТОРНИЙ ПРАКТИКУМ, що складається із низки практичних заходів, а саме майстеркласів по формулюванню косметичної продукції, ольфактівних тренінгів, демонстрацій технологічних процесів та властивостей нових косметичних інгредієнтів при використанні в рецептурах косметичних продуктів.

4) КОНКУРС НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ, що поєднує майбутніх спеціалістів із представниками індустрії.

Конкурс наукових робіт для студентів

Расскажите подробнее...

Ти - активний, розумний, талановитий студент? Ти хочеш побудувати кар'єру технолога, хіміка чи дослідника? Прояви себе вже зараз!
Міжнародний Форум Cosmetics Ukraine дає можливість
- виступити із доповіддю на секції Освіта і Кар'єра
- познайомитись із головними гравцями кометичної індустрії України
- дізнатись про закулісний світ косметики і побутової хімії
За найкращі роботи автори отримають гранти. Кожна компанія-грантодавець сформувала перелік тем для наукових робіт, що опубліковано на сайті http://cosmeticsukraine.org/
Не проґав свій шанс!

ОГОЛОШЕННЯ

Расскажите подробнее...

Асоціація «Парфумерія та косметика України» запрошує студентів останніх курсів вищих учбових закладів на  вакансію технолога із виробництва косметичних засобів на підприємстві, що будується у передмісті Києва.

Резюме надсилати: pm@cosmeticsukraine.org

Тел.. +38067 650 38 21 Валерія Кушнерчук

Захисти курсових робіт

Расскажите подробнее...

Захисти курсових робіт (проектів) з дисципліни «Інноваційні технології галузі »

СТУДЕНТІВ – МАГІСТРАНТІВ  першого року  ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ

12 грудня 2017року о 11 - 20 ауд Ж -303

Комісія №1: д.т.н.НосенкоТ.Т., проф. Манк В.В., доц.Бахмач В.О.,  доц.Радзієвська І.Г.

 

13 грудня 2017року о 13 -20  ауд Ж-303

Комісія №2: проф. Осейко М.І., доц.Бабенко В.І., доц.Шеманська Є.І., доц.Романовська Т.І.

Захисти курсових проектів

Расскажите подробнее...

Захисти курсових проектів (робіт) з дисципліни «Проектування підприємств галузі» СТУДЕНТІВ ЧЕТВЕРТОГО КУРСУ  ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ

5 грудня 2017року о 11 - 20 ауд Ж -303

Комісія №1: д.т.н.НосенкоТ.Т., доц.Бабенко В.І., доц.Бахмач В.О.,  доц.Радзієвська І.Г.

 

6 грудня 2017року о 13 -20  ауд Ж-303

Комісія №2: проф. Осейко М.І., доц.Шеманська Є.І., доц.Романовська Т.І., ас.Громова О.М.

ОГОЛОШЕННЯ

Расскажите подробнее...

Передзахист МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ (ПРОЕКТІВ) СТУДЕНТІВ

 Другого року  ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ

 19 грудня 2017року о 11 - 00 ауд Ж -319

 20 грудня 2017року о 13 -20  ауд Ж-319

«Органічний» майонез- майстер клас

Расскажите подробнее...

В рамках проведення Дня відкритих дверей університету на кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів було проведено зустріч із майбутніми абітурієнтами  та майстер клас із приготування майонезу.

На майстер клас завітали студенти Вінницького політехнічного коледжу, що навчаються за спеціальністю «Виробництво жирів і жирозамінників», та їх викладачі Світлана Горбачова, Леся Кротова та Алла Дехтюк, а також студентка кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів випускниця Вінницького коледжу Діана Жупанова. Інгредієнти приготування «органічного» майонезу та технологію його приготування презентував гостям доцент кафедри Володимир Бахмач.

На закінчення було проведено дегустацію майонезу, який одержав високі оцінки дегустаторів.

Презентація косметичних інгредієнтів вітчизняних виробників

Расскажите подробнее...

На кафедрі технології жирів і косметичних продуктів відбулася зустріч слухачів сертифікатної програми "Косметологія" із вітчизняними виробниками інгредієнтів для косметичних засобів та харчових барвників, які представили асортимент продукції компанії "KFF трейд" та "Еко ресурс Україна". Директор компанії Олексій Карпенко презентував основні напрями діяльності компаній та технології виробництва натуральних харчових барвників.

Із асортиментом барвників слухачів ознайомила технолог Ляна Чурилова − випускниця кафедри технології жирів і косметичних продуктів. Слухачам було надано зразки барвників і ароматизаторів та навіть організована дегустація печива із харчовими ароматизаторами.

Косметичні інгредієнти компанії "KFF трейд" представив провідний хімік-технолог Максим Назаренко. Слухачам були надані зразки та характеристика парфумерних композицій для парфумерних продуктів, запашників для миючих засобів, емульгаторів та активних інгредієнтів для косметики. Слухачі-косметологи будуть мати можливість випробувати надані зразки інгредієнтів у своїх розробках.

Увага вакансія

Расскажите подробнее...

Асоціація Парфуми та Косметика України відкриває конкурс на позицію:
"офіс менеджер". А також пропонується студентам останніх курсів (досвід роботи не обов'язковий) взяти участь в програмі стажування за підготовкою Міжнародного Форуму "Cosmetics Ukraine 2018".
   Детальна інформація у Тамари Носенко.

Готуємо наукові кадри

Расскажите подробнее...

На кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів відбулось розширене засідання кафедри, на якому було представлено результати дисертаційної роботи аспіранта  Черствої Альони Олександрівни на тему «Удосконалення технології пресування насіння ріпаку із використанням ферментних препаратів» (науковий керівник д. техн. н. Носенко Т. Т.).

В науковому семінарі прийняли участь члени спеціалізованої ради д. техн. н., проф. Оболкіна В. І., д. техн. н., проф. Осейко М. І., д. техн. н., доц. Носенко Т.Т., а також д. с.-г. н., проф. Пешук Л.В., д. хім. н., проф. Манк В. В., к. техн. н., доц. Бахмач В. В., к. техн. н., доц. Бабенко В. І., к. техн. н., доц. Романовська Т. І., к. техн. н., доц. Радзієвська І. Г., к. техн. н., доц. Шеманська Є. І., к. техн. н., ст. наук. співробітник Королюк Т. А., аспіранти та магістрант кафедри.

          Дисертант успішно представила результати дисертаційного дослідження, обгрунтувала, що робота має наукову новизну, практичне значення. Результати наукової роботи були оприлюднені на міжнародних конференціях та опубліковані у фахових виданнях, також одержано патент України на корисну модель. Тема дисертації є актуальною, а  результати дисертаційного дослідження можуть бути впроваджені на виробництвах малих потужностей. Всі присутні активно приймали участь у семінарі та задавали уточнюючі запитання.

Рецензенти Оболкіна В. І., Бабенко В. І. та Пешук Л. В., попередньо ознайомившись з дисертацією, наголосили на певних зауваженнях та рекомендували роботу до подачі у спеціалізовану Раду із захисту дисертацій із спеціальності 05.18.06 - технологія жирів, ефірних масел і парфумерно-косметичних продуктів.

Будьмо гідними пам'яті наших Героїв!

Расскажите подробнее...

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках.

Магістранти вивчають косметичні інгредієни

Расскажите подробнее...

 Магістранти кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів вивчають косметичні інгредієнив. На лабораторних заняття студенти групи ТЖ1-3М працювали з емульгаторами і загущувачами та набували навичок їх поєднання в рецептурах засобів догляду за шкірою рук. Результатом роботи стало виготовлення зразка крему "Полуничний" з традиційною консистенцією, рожевим кольором та ніжним ароматом ягід. Студенти перевірили стабільність емульсії і здатність крему до розтікання. Результати досліджень підтверди високі сенсорні властивості виготовленого зразка, а отже і правильність технологічних рішень по вибору емульгатора і згущувача.
 

І-ша міжнародна конференція "Современные технологии соевой индустрии"

Расскажите подробнее...

16 листопада 2017 р. у Києві  розпочала свою роботу І-ша міжнародна конференція "Современные технологии соевой индустрии". У роботі конференції беруть участь представники Чехії, Нідерландів, Біларусі та інших країн. До програми конференції увійшли такі питання, як економічні показники сегменту виробництва і переробки насіння сої в Україні, інноваційні технології та обладнання для переробки сої. Аналіз та перспективи розвитку сегменту сої та продуктів її переробки в Україні на фоні світових тенденцій презентував генеральний директор асоціації "Укроліяпром" Степан Капшук. Потенціал використання сої у кормовиробництві проаналізував у своїй доповіді президент Української асоціації виробників і переробників сої Віктор Тимченко.

У роботі конференції взяли участь завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко та професор кафедри Микола Осейко. Носенко Т.Т. представила доповідь на тему "Особливості переробки насіння сої із виробництвом соєвого шроту".

У рамках конференції буде проведено спеціальну сесію "Інноваційні рішення для лабораторій", на якій буде презентовано сучасне обладнання для визначення показників складу та якості насіння, ідентифікації ГМО сої тощо.

Триває профорієнтаційна робота кафедри

Расскажите подробнее...

Триває профорієнтаційна робота кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів. 10 листопада в м. Вишневому відбувся Ярмарок професій, організований Києво-Святошинським центром зайнятості. Університет харчових технологій представляла доцент Ірина Радзієвська. Захід відвідало близько 200 учнів випускних класів, зацікавлених у виборі майбутньої професії. Абітурієнти цікавились переліком спеціальностей, умовами вступу, проживання, проявили інтерес до навчальних дисциплін, які викладають у ВНЗ.

Зустріч, що відкриває перспективи для самореалізації

Расскажите подробнее...

Відбулась зустріч магістрантів кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів із представником компанії "Лукі Лук", що спеціалізується на виробництві косметичних засобів. Представник компанії ознайомила студентів із асортиментом продукції, в складі якого засоби для догляду за волоссям та шкірою. Студенти одержали інформацію щодо основних напрямів розвитку компанії, її структури, а також про вакансії на підприємстві та можливості для студентів-випускників майбутнього працевлаштування.
 

У м. Глухові Сумської області розпочалося будівництво заводу з переробки льону и конопель

Расскажите подробнее...

На замовлення ТОВ "Десна Ленд" на місці колишнього комбінату харчових продуктів началося будівництво сучасного  заводу з переробки льону и конопель. Цілющі властивості цих рослин все більше отримують популярність серед населення не тільки європейських країн, але і всього світу. Тому з упевненістю можна стверджувати, що зовсім скоро попит на ці екологічно чисті продукти буде рости як у фармацевтичній галузі, так і харчової промисловості в межах всесвітнього масштабу.

Виробництво олій з льону і конопель розпочнеться найближчим часом, а нове виробництво забезпечить додаткові робочі місця.

Триває наукова робота магістрантів кафедри

Расскажите подробнее...

Триває наукова робота магістрантів кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів. Магістрантка Анастасія Цапчук під керівництвом професора Валерія Манка розробляє нові рецептури рідкого мила. Новизна дослідницьких рішень полягає в застосуванні екстракту стевії, олії зародків пшениці та бавовняної олії. Мило з такими інгредієнтами володіє відмінною мийною здатністю, приємним ароматом та захищає шкіру рук від надмірного пересушування в жорстій воді. Виготовлені за розробленою рецептурою дослідні зразки пройшли оцінювання на групі волонтерів з числа студентів і отримали позитивну оцінку.

Розробка нового омолоджуючого крему в лабораторії

Расскажите подробнее...

Час і вік невблаганні і залишають на обличчі свої відбитки, від яких хочеться скоріше позбутися. Розгладити зморшки, підтягнути складки, здобути перемогу над цим - серйозні завдання, вирішити які допомагає омолоджуючий крем, що можна використовувати щодня. І неважливо: чи купуєте ви його в брендовому магазині або виготовляєте власними руками - якщо буде досягнута кінцева мета, ви зможете відкинути багато комплексів. Адже перемогти час і вік - це не мрія кожної жінки?

 Проте, дуже багато з тих кремів, які ми бачимо в красивих баночках на полицях магазинів, містять не дуже корисні інгредієнти. Цих компонентів може бути в кремі зовсім невелика кількість, але вони мають властивість з часом накопичуватися в організмі. А коли їх в кількість досягне певного рівня, це вже може викликати певну негативну реакцію.

   Науковці кафедри проводять розробку омолоджуючого крему на основі використання вітчизняних натуральних рослинних олій, що здатні здійснити мрію кожної жінки.

Працевлаштування НУХТ

Расскажите подробнее...

Інформація для студентів:

Приходь і використай свій шанс!
15 листопада до нас в університет приїдуть представники провідних компаній щоб запросити вас на роботу. Вже зареєструвалися більше 40 учасників!
Спілкуюся, аналізуй, обирай!

Список учасників Ярмару Вакансій
ТОВ Радовилівмолоко
Кондитерська фабрика АВК
ТОВ "Тераса" Il Molino
ДП "Бест Альтернатива"
ТОВ Українсько-словенське спільне
підприємство "Хлібопекарський комплекс "Кулиничівський"
ТОВ "Корал Тревел"
TMM Express
ТзОВ "Компанія Еліт Клуб"
KERNEL
ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»
ТзОВ "ЮКРЕЙНІАН ШУГАР КОМПАНІ"
ТОВ «ЮРІЯ - ФАРМ»
ТОВ САЛАТЕЙРА
ПАТ «КАРЛСБЕРГ УКРАЇНА»
ЗАТ "Житомирські ласощі"
Компанія “Авентин”
Компанія "Бель Шостка Украина"
АТ «Міжнародні Авіалінії України»
ТОВ "АГРАРІАН ФУД ТЕХНОЛОДЖИЗ ТРЕЙД"
ТзОВ "СІГНЕТ-ЦЕНТР"
ТОВ Domino`s Pizza Ukraine
ТОВ «Фінансова компанія «Кредит-Капітал»
ПрАТ "Вентиляційні системи"
ПП "Деліція"
Холдинг "Сімпатік Групп"
ТОВ "Універсальне агентство "ПРО-ФАРМА"
ПАТ "Київська кондитерська фабрика "Рошен"
Компанія "Мілкіленд"
ПАТ «Проскурів»
Компанія "Данон"
ПАТ «Миронівський хлібопродукт
НЕСТЛЕ
Сушия
Велика Кишеня
Гроно
БКК
Артеріум
Золотоноша Маслозавод
Гаврилівські курчата
Білоцерківський консервний завод
Каргіл
AVON
Пос Медіа Юкрейн
ООО "Торговий дім "Віктер Плюс"
ТОВ "ФВСМ"
Сирне королівство

Профорієнтаційна зустріч у Полтаві

Расскажите подробнее...

17 жовтня 2017року відбулася зустріч доцента кафедри технології жирів і парфумерно - кометичних продуктів Бабенка В.І. із студентами випускних груп спеціальності «Харчові технології» спеціалізацій «Зберігання, консервування та переробка молока», «Зберігання, консервування та переробка м’яса» та «Виробництво харчової продукції» у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ.

Студенти – технологи також були ознайомлені з перспективами розвитку олієжирової та косметичної галузей, зокрема з досягненнями одного з найбільших виробників соняшникової олії у світі – компанії «Кернел» .

Студенти коледжу отримали інформацію про підготовку в Навчально –науковому інституті харчових технологій університету, про умови навчання та дозвілля.

Майбутні молодші спеціалісти були запрошені на навчання до Національного університету харчових технологій в Київ для отримання освітнього ступеню «бакалавр» та освітнього ступеню магістра зі спеціалізації «Технології рослинних олій, жирових та косметичних продуктів» на кафедрі технології жирів і парфумерно-кометичних продуктів.

Відкрита лекція з «Інноваційних технологій галузі» на кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів

Расскажите подробнее...

4 жовтня 2017 р. відбулася відкрита лекція з дисципліни «Інноваційні технології галузі» на кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів, яку прочитав професор кафедри Осейко Микола Іванович. Тема лекції є актуальною та звучить так: «Інноваційна технологія переробки безлушпинного насіння соняшка». Магістри першого курсу уважно та із зацікавленням слухали лектора та задавали питання, які всебічно висвітлено під час лекції. Матеріал лекційного заняття є сучасним, лекція проведена на високому рівні із застосуванням презентації, яку легко сприймати та конспектувати. Прочитано лекцію українською мовою з прийнятним темпом. Розкрито інноваційні технології переробки соняшнику, які нещодавно захистили нинішні кандидати технічних наук зі спеціальності 05.18.06 «Технологія жирів, ефірних масел і парфумерно-косметичних продуктів».

На кафедрі пройшло обговорення відкритої лекції, дано високу оцінку проведеній лекції, майстерному прочитанню і харизмі лектора.     

Увага захист технологічної практики

Расскажите подробнее...

Захист технологічної практики студентами 4 курсу та магістрами відбудеться:

5 жовтня 2017 р. о 10-00 

6 жовтня 2017 р. о 10-00

на кафедрі в комісіях.

обов'язково допуск до захисту від керівника практики 

«Бреннтаг» – “Connecting Chemistry” у всьому світі

Расскажите подробнее...

    Відкрилася вакансія асистента департаменту продажу сировини у підрозділ «Косметика / побутова хімія / автохімія». Готові розглянути кандидатів без досвіду або з мінімальним досвідом, але з відповідною освітою і з величезним інтересом до даного сегменту ринку та бажанням розвиватися в цій галузі.

    Компанія «Бреннтаг» є головним дистриб’ютором хімічної продукції на світовому ринку. Міжнародна компанія, заснована у Німеччині, управляє складними ланцюжками постачання як для виробників хімічної продукції, так і для споживачів, полегшуючи виведення на ринок тисяч продуктів і послуг. Вона поєднує глобальну мережу та відмінне виконання на місцях. Таким чином, компанія «Бреннтаг» є найбільш ефективним і найкращим каналом у галузі для партнерів на ринку – справді, живучи своєю філософією: “ConnectingChemistry”

     Компанія «Бреннтаг» здійснює управління глобальною мережею з понад 550 філіалами в 74 країнах. Штат компанії в усьому світі налічує понад 15 000 осіб, обсяг продажів компанії у 2016 році склав 10,5 млрд. євро (11,6 млрд. доларів США).

Олія може бути не лише соняшниковою

Расскажите подробнее...

На кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів відбулася зустріч студентів першого курсу магістратури із консультантом у галузі дієтології та косметології Іриною Кравченко, яка представила на розгляд студентів широкий асортимент рослинних олій вітчизняних виробників. Зокрема, були продегустовані макова, сезамова, горіхова, кунжутна, амарантова, гірчична, ріпакова, рижієва, конопляна, обліпихова, шипшинова олія, олія виноградних та абрикосових кісточок, чорного тмину, розторопші та багато інших. Представлені олії одержані методом холодного віджиму і мають підвищену  біологічну цінність, зумовлену вмістом ω-3 та ω-6 поліненасичених жирних кислот, фітостеролів та жиророзчинних вітамінів.

Студенти високо оцінили органолептичні показники представлених зразків, а також виявили бажання дослідити і фізико-хімічні властивості даних олій та оцінити їх технологічні показники для виготовлення косметичних засобів.

Форум індустрії краси

Расскажите подробнее

    У Міжнародному Виставковому Центрі розпочала свою роботу ХVI Міжнародна Виставка «InterCHARM Україна 2017». На виставці представлені останні новинки інгредієнтів для косметики, нові косметичні засоби, упаковка, а також компанії, що надають послуги з косметології, макіяжу, перукарського мистецтва тощо.

     В рамках виставки було проведено Спеціалізовану конференцію «BeautyTech. Інновації у виробництві: сировина та технології», на якій виступили із презентаціями провідні виробники косметичних інгредієнтів із Німеччини, Іспанії, Франції, Швейцарії. У роботі конференції взяла участь завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко.

Please reload

bottom of page