Кафедра технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів
Аніта Пастух- наша випускниця Національний університет харчових технологій, волонтерка, власними зусиллями розробляє, виготовляє і передає військовим на передову засоби для гігієни шкіри. Косметичка військового- мрія втілена у реальність! Аніта у грудні успішно захистилась і тепер є магістром з хімічної технології та інженерії! Пишаємося нашою талановитою, небайдужою, патріотичною молоддю! Все буде Україна
💥За доброю традицією прилюдні захисти випускових кваліфікаційних робіт магістрів НУХТ відбуваються англійською мовою!
💼Цьогоріч англійською мовою на кафедрі ТЖХТ захищалися двоє здобувачів:
Анна Прокопенко «Розроблення технології виділення епідермального фактору росту» та Ярослав Огуй «Розробка рецептури лікувально-профілактичної зубної пасти з екстрактом звіробою», керівник – доц. к.т.н. Олена Подобій.
Захисти робіт в online форматі оцінювала Екзаменаційна комісія у складі:
✅Голова: Юрій Панченко, к.х.н., доцент кафедри органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка».
✅Члени комісії: Михайло Мілюкін - д.х.н., професор; Тетяна Бойчук - к.х.н., доцент, гарант освітньо-професійної програми; Олена Подобій - к.т.х., доцент; секретар – Галина Біла к.х.н., доцент.
Також захисти відвідали Тамара Носенко - д.т.н., професор, завідувач кафедри, доценти Ігор Фесич, Олеся Романова, завідувач лабораторіями Алла Таволжан та магістри 1 року навчання.
☝️Слід відмітити, що всі представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування а й практичну цінність, адже більшість здобувачів уже працюють за спеціальністю у провідних фарм. компаніях України та зарубіжжя, на підприємствах харчової і косметичної галузей.
☝️Всі роботи пройшли апробацію на вітчизняних та міжнародних наукових конференціях. Окремі роботи мають Акт вправадження у навчальний процес та Акт впровадження у технологічну лінію виробництва на косметичних підприємствах!💄⚗️🏆
За результатами захистів 11, 13, та 16 грудня Екзаменаційна комісія одноголосно присвоїла 16м здобувачам кваліфікацію «Магістр» за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».
💥Один здобувач отримає диплом з відзнакою:
👏👏🥇Савіцька Ганна
Пишаємося нашою талановитою молоддю і запрошуємо до вступу на третій освітній рівень навчання!
Виконання кваліфікаційної бакалаврської роботи – це заключний етап навчання студентів в університеті.
Мета кваліфікаційної бакалаврської роботи – систематизувати, зміцнити й розширити теоретичні та практичні знання, набути навичок творчого вирішення інженерних завдань у обраній спеціальності.
Підставою для розробки кваліфікаційної бакалаврської роботи є завдання на проектування, в якому вказуються тема й вихідні дані.
Тематику кваліфікаційних бакалаврських робіт визначає кафедра. Теми повинні відповідати галузевій спеціалізації, сучасному розвитку науки і техніки в частині організації виробничих процесів на проектованому підприємстві, виробничій потужності й асортименту продукції, що випускається, закономірностям науково-технічного прогресу та росту ефективності виробництва з урахуванням екологічних та економічних проблем. Окремі теми кваліфікаційних бакалаврських робіт можуть бути пов'язані з тематикою науково-дослідних робіт кафедри.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ бакалаврської роботи
Методичні вказівки до виконання кваліфікаційної кваліфікаційної бакалаврської роботи для студ. спец. 7.05170102 “Технологія жирів і жирозамінників” напряму 0917 “Харчова технологія та інженерія” ден. та заоч. форм навчання /Уклад.: Т.Т. Носенко, Є.І. Шеманська. – К.: НУХТ, 2010.- 46 c.