© 2017-2019. НУХТ. каф ТЖХТ. Всі права захищено

НАУКОВА РОБОТА

    Згідно з перспективним планом НДР кафедри, розробленим на 2016-2020 роки  держбюджетна тематика кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів проводиться за напрямами:

    Тема 1: Наукові основи переробки насіння олійних культур із виробництвом ліпідних і білкових продуктів. Науковий керівник доц. Носенко Т. Т.

    Тема 2. Дослідження фізико-хімічної обробки ліпідовмісних систем для створення функціональних продуктів і препаратів. Науковий керівник проф. Осейко М.І.

    Тема 3. Удосконалення технології використання сумішей гідроколоїдів у виробництві майонезів. Науковий керівник проф. Манк В.В., доц В. Бахмач

    Тема 4. Розробка нових технологій комбінованих жирових продуктів для оптимізації жирнокислотного складу та забезпечення стабільності технологічних властивостей продукту. Науковий керівник доц. Радзієвська І.Г.

 

Заплановані напрями роботи передбачають створення вітчизняної науково-методичної бази для розробки наукових технологій та використання сучасних методів контролю якості та безпечності, які підвищують функціонально-технологічні властивості сировинного комплексу олієжирового виробництва, розширюють використання нетрадиційної сировини, раціоналізують використання харчового білка, олій і жирів в Україні та впровадження технологій продуктів оздоровчо-профілактичного та функціонального призначення.

    Під керівництвом викладачів захищено 1 докторська та 7 кандидатських дисертацій за спеціальністю 05.18.06 «Технологія жирів, ефірних масел та парфумерно-косметичних продуктів».

   З  жовтня 2016 року. кафедра започаткувала навчання за сертифікатною освітньою професійною програмою «Косметологія», в який прийняли участь 13 слухачів.

Щороку кафедра виступає учасником Міжнародного форуму Cosmetics Ukraine та  Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку м'ясної, молочної та олієжирової галузей у контексті євроінтеграції». Викладачі кафедри активно беруть участь у конференціях і форумах наукової та науково-методичної спрямованості.

    На кафедрі проводиться активна науково-дослідна робота зі студентами, за результатами якої підготовлено тези доповідей на міжнародні конференції, статті та патенти.

    

    Проект «Ензимна технологія переробки насіння олійних культур» (авторів Черства Альона (аспірант), Ластовецька Анастасія (магістрант), Носенко Тамара Тихонівна (науковий керівник), Усатюк Тамара Андрієвна (науковий консультант)) став фіналістом Конкурсу стартапів «Фестивалю Інновацій КНУ – 2016».

    За ініціативою кафедри виконано міжкафедральну комплексну магістерську роботу «Технології харчових продуктів збалансованого складу з використанням модифікованих жирів» за участю 6 магістрантів зі спеціальностей 8.05170102 «Технології жирів і жирозамінників», 8.05060403 «Холодильні машини і установки», 8.05170108 «Технології зберігання, консервування та переробки молока», 8.05170103 «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів», 8.05170104 «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса». 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now